Adem, beweging en concentratie tijdens Hatha yoga

Hatha yoga is gericht op een eenheidservaring. Door adem en beweging te koppelen en je te concentreren hierop gaan lichaam en geest intensief samenwerken en ervaar je jezelf als één geheel.

Vind je eigen balans

We werken in de lessen aan kracht en souplesse, aan inspanning en ontspanning, aan dynamiek en verstilling, aan grenzen verleggen en grenzen respecteren. Alle polariteiten in de mens worden gewekt en in balans gebracht.

Vind je eigen vorm

Niet de prestatie, maar vooral het plezier in bewegen staat centraal. De oefeningen bieden altijd ruimte voor individuele verschillen. Gaandeweg ontwikkel je lichaamssensitiviteit, voel je je energieker en zal je lichamelijke – en geestelijke vitaliteit toenemen.

Praktische informatie

Wanneer deelnemen aan yoga bij MindfulnessInMotion?

  • Hou je niet van ‘zweverig gedoe’, maar wil je leren om te ontspannen?
  • Heb je fysieke beperkingen, maar wil je graag in beweging blijven onder professionele begeleiding?
  • Wil je meer kracht en/of souplesse ontwikkelen?
  • Wil je werken aan meer energie

Docenten: Sabine Stückmann & Mirjam Toepoel

Lestijden:
Maandagochtend 09.00 – 10.30 | Mirjam
Dinsdagavond: 18.45 – 20.00 uur | Mirjam 
Dinsdagavond: 20.15 – 21.30 uur | Mirjam
Woensdagochtend: 09.15-10.45 uur I Sabine
Donderdagavond: 18.45 – 20.00 uur I Mirjam & Sabine
Donderdagavond: 20.15 – 21.30 uur I Mirjam & Sabine      

Prijzen & lesvoorwaarden
Bekijk hier de prijzen en de lesvoorwaarden

Wil je je aanmelden voor de yogales of heb je een vraag?
Neem dan aub contact op met:
Sabine Stückmann
info@mindfulnessinmotion.nl | 06-43020228

 

Mirjam Toepoel
info@yogakeppel.nl
 | 06-17447573